Zbiornik na AdBlue Bluemaster Pro

Jak przechowywać AdBlue?

Adblue powinien być przechowywany w dedykowanych zbiornikach do przechowywania i dystrybucji AdBlue, które możesz kupić w rekomendowanym przez nas sklepie. W swojej ofercie posiadamy pełny asortyment do dystrybucji Adblue.
Należy pamiętać, aby zbiorniki były odpowiednio ochronione przed nadmierną ekspozycją na słońce, jak też nadmiernych wychłodzeniem. Przetrzymywanie w temperaturze poniżej minus 11,5°C może prowadzić do krystalizacji. W wyniku długotrwałego przechowywania produktu poniżej -5°C, zwiększa się jego objętość o około 7% w stosunku do ciekłego stanu. Takie reakcje mogą doprowadzić do rozsadzenia zbiornika napełnionego płynem. NOXy w warunkach termicznych powyżej 25°C może stracić także częściowo swoje właściwości. Następuje wówczas skrócenie okresu przydatności produktu, z uwagi na pojawienie się hydrolizy z ciągłym wydzielaniem się amoniaku. Swoje właściwości NOXy zachowuje przy temperaturach między -5°C a 25°C. Należy mieć na uwadze właśnie warunki temperaturowe otoczenia, w którym jest przechowywany produkt. Spełnienie wspomnianych wyżej wymogów gwarantuje utrzymanie optymalnych warunków.

Produkt dostarczamy bezpośrednio od producentów – dużych zakładów chemicznych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz pewne i terminowe dostawy.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Kupujesz produkt certyfikowany

  • Awizowane dostawy

  • Realizacja do 3 dni roboczych

  • Regularne dostawy

  • Fachowe doradztwo

  • Kompleksowa obsługa w zakresie dostaw i osprzętu