Zbiorniki na AdBlue, zbiorniki do AdBlue

Płyn powinien być przechowywany w dedykowanych zbiornikach do przechowywania i dystrybucji , które możesz u nas zakupić, a także wynająć na zasadzie korzystnej umowy, gdzie po pewnym okresie użytkowania zbiornik przechodzi na Twoją własność.

Należy pamiętać, aby zbiorniki były odpowiednio ochronione przed nadmierną ekspozycją na słońce, jak też nadmiernych wychłodzeniem. Przetrzymywanie w temperaturze poniżej minus 11,5°C może prowadzić do krystalizacji. W wyniku długotrwałego przechowywania produktu poniżej -5°C, zwiększa się jego objętość o około 7% w stosunku do ciekłego stanu. Takie reakcje mogą doprowadzić do rozsadzenia zbiornika napełnionego płynem. Ad blue w warunkach termicznych powyżej 25°C może stracić także częściowo swoje właściwości. Następuje wówczas skrócenie okresu przydatności produktu, z uwagi na pojawienie się hydrolizy z ciągłym wydzielaniem się amoniaku. Swoje właściwości płyn zachowuje przy temperaturach między -5°C a 25°C. Należy mieć na uwadze właśnie warunki temperaturowe otoczenia, w którym jest przechowywany produkt. Spełnienie wspomnianych wyżej wymogów gwarantuje utrzymanie optymalnych warunków.

Produkt dostarczamy bezpośrednio od producentów – dużych zakładów chemicznych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz pewne i terminowe dostawy. Do każdej dostawy dołączamy świadectwo jakości
z akredytowanego laboratorium.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Kupujesz produkt certyfikowany

  • Awizowane dostawy

  • Realizacja do 3 dni roboczych

  • Regularne dostawy

  • Fachowe doradztwo

  • Kompleksowa obsługa w zakresie dostaw oraz sprzętu