Proponujemy dwa warianty użyczenia
zbiorników do AdBlue

Jako największy sprzedawca Adblue w Polsce możemy zaoferować wynajem oraz dzierżawę
najwyższej jakości zbiorników do magazynowania oraz transportu Adblue.

1. Wynajem

Wynajem to udostępnienie zbiornika do Adblue o pojemności od 1 000 do 10 000 litrów w zamian za comiesięczny czynsz najmu. Umowa skonstruowana jest w taki sposób, że po spłacie zbiornika, oraz uiszczeniu niewielkiego wykupu, przechodzi on na własność wynajmującego. Przy zawarciu w/w umowy wymagamy wpłacenia kaucji zwrotnej w ustalonej wcześniej wysokości. Warunki umowy zawsze negocjujemy indywidualnie.

2. Dzierżawa

Dzierżawa zbiornika do Adblue polega na udostępnieniu przez nas urządzenia do magazynowania oraz dystrybucji Adblue w zamian za comiesięczne raty dzierżawy oraz zobowiązanie do zamawiania płynu w naszej hurtowni. W przypadku gdy dzierżawca rezygnuje z zakupu Adblue w naszej hurtowni, zbiornik podlega zwrotowi.

Przy zawarciu w/w umowy wymagamy wpłacenia kaucji zwrotnej w ustalonej wcześniej wysokości. Warunki umowy zawsze negocjujemy indywidualnie.

Nasza oferta skierowana jest do gospodarstw rolnych, firm o różnym profilu działalności oraz do osób fizycznych.

Gwarantujemy indywidualne podejście oraz zrozumienie realiów rządzących rynkiem.

W przypadku gdy nie interesuje was wynajem lub dzierżawa oferujemy sprzedaż na preferencyjnych warunkach. W sprzedaży posiadamy także zbiorniki używane w perfekcyjnym stanie z niskim przebiegiem. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zbiornika do Adblue przejdź do sklepu www:

sklep