Gwarancja najwyższej jakości

Gwarantujemy produkt najwyższej jakości zgodny z obowiązującymi normami (ISO 22241 oraz EURO 5 i EURO 6) i dostawy wyłącznie licencjonowanego 32,5% wodnego roztworu mocznika oraz przestrzeganie norm w wytycznych dla dystrybucji AdBlue. Dostawy AdBlue luzem realizowane są w cysternach dedykowanych do transportu tego produktu, co gwarantuje jego czystość i zachowanie parametrów jakościowych ISO. Dostawy AdBlue w opakowaniach jednostkowych (np. IBC 1000 l) realizowane są wyłącznie w opakowaniach dedykowanych do AdBlue.

Transport AdBlue

Oferujemy szybki transport bezpośrednio do Klienta na terenie województwa łódzkiego.
Płyn dostarczamy luzem w autocysternach, jak również w mniejszych opakowaniach. Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw i w ciągu 72 godzin możemy zrealizować transport luzem, jak też dowóz produktu w mniejszych opakowaniach pod wskazany przez Państwa adres.

Ilości płynu jakie u nas kupisz:

  • minimalna ilość zamawianego płynu to 3000 litrów – realizujemy dostawy płynu luzem – cysterną.

  • dostawy w kanistrach o pojemności 10 litrów lub 25 litrów,

  • dostawy całocysternowe – cysterny o pojemności 14 000 l lub 23 000 l

  • dostawy w pojemnikach IBC o pojemności 1000 l

Oryginalne AdBlue

Terminowość dostaw

Gwarancja jakości

Zadowolenie klientów

Oferujemy oryginalne niemieckie Adblue jak i polskie Adblue produkowane w Zakładach Azotowych w Policach, Puławach oraz w Kędzierzynie Koźle. Nasz produkt to w 100% oryginalny płyn o 100% czystości potwierdzonej licznymi atestami i certyfikatami. Dostawy produktów odbywają się przeznaczonym do tego sprzętem posiadającym legalizowane układy wydawcze (jak na stacjach paliw). Dzięki temu masz gwarancję, że ilość płynu na dokumencie pokrywa się ze stanem faktycznym.

Nasze AdBlue to nie tylko dostawy luzem. Posiadamy w sprzedaży także Adblue w opakowaniach 5L, 10L, 18L, 20L a także w 1000L pojemnikach typu IBC. W przypadku opakowań 1000 litrów pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 600zł za 1 sztukę.

U nas zakupisz także zbiorniki do magazynowania oraz dystrybucji AdBlue dla twojej firmy transportowej, gospodarstwa rolnego lub na stację paliw (wtedy zbiornik wyposażony będzie w legalizowany układ wydawczy, tak abyś mógł prowadzić sprzedaż oraz spiąć sterownik zbiornika z systemem kasowym na stacji). W przypadku gdy prowadzisz stację paliw oferujemy ci także zrobienie zbiornika na wymiar, tak aby jego kształt i miejsce posadowienia w 100% odpowiadał twojej wizji. Polecamy także moduł do dystrybucji płynu do spryskiwaczy jako produkt dodatkowy do dystrybutora z Adblue.

W przypadku gdy zdecydujesz się na stałą współpracę z nami to zaproponujemy ci wynajem lub zakup zbiornika do Adblue na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Jeżeli masz więcej pytań lub chciałbyś złożyć napisz zamowienia@tanie-adblue.pl